Adelina Tahiri këtë ‘Shën Valentin’ ka vendosur të kalojë kohën në malet e bukura të Zvicrrës ku është shoqëruar nga burri i saj milioner, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundmi ka ndarë një imazh në krahët e bashkëshortit Srjozha, ku i ka lënë edhe një mbishkrim mjaft romantik.

“E sigurt dhe e lumtur në krahët e tu”, kështu ka shkruar Adelina Tahiri në postimin e bërë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Safe and happy in your arms

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on Feb 16, 2020 at 3:57am PST