Adrola Dushi konsiderohet një ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan lajmi.net.

Duke u shfaqur tërësisht natyrale ajo ka arritur ta marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve dhe kjo është një prej arsyeve se përse ndiqet nga një numër i madh i tyre.

Adrola ka ‘mahnitur’ edhe me paraqitjen e fundit të saj, e veshur në mënyrë atraktive.

Në fotosesionin e realizuar ajo duket tejet seksi./Lajmi.net/

View this post on Instagram

@fioralbakryemadhi ❤ 👗 @hana_official1 ❤

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on Jun 30, 2020 at 10:55am PDT