E veshur me një fustan me ngjyrë të zezë ish missi-shqiptar është shfaqur mistike, teksa ka vendosur edhe një kurorë në kokë, shkruan lajmi.net.

Agnesa i ka publikuar disa fotografi në profilin e saj zyrtar në Instagram duke marrë komente dhe pëlqime nga ndjekësit dhe fansat e saj në këtë rrjet social.

Ndryshe, Agnesa Vuthaj shquhet si një prej ikonave të bukurisë kosovare, dhe vazhdon të mbetet e freskët dhe unike në stilin e saj e këtë e ka dëshmuar edhe me këto fotografitë e fundit.

Rikujtojmë se, në një intervistë së fundi bukuroshja shqiptare ka zbuluar detaje nga jeta e saj personale duke thënë se nuk është në lidhje dashurie dhe po vazhdon ta shijoj jetën e saj duke punuar me vetën dhe biznesin./Lajmi.net/