Agon Amiga sot ka festuar ditëlindjen e parë të birit Noelit të me një portret familjar, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e publikuar me gruan Egzonën dhe të birin dikur ish anëtari tek grupi ‘BabaStars’ është munduar që me disa fjalë të shpreh dashurinë e tij.

“Dhurata më e madhe dhe kuptimi i plotë i dashurisë. Nuk po mundemi me besu që i ke mubushë 1 vjetë. Të duam pafund Noel” ishte shkrimi i reperit në postimin e bërë. /Lajmi.net/