Almeda Abazi pas lindjes së djalit Efehan ishte shkëputur për një kohët nga televizioni, por duket se rikthimi është në horizont.

Modelja shqiptare në një intervistë të mbajtur me gazetarët turq, ka njoftuar se shumë shpejt do rikthehet në ekran, por nuk ka treguar se me çfarë projekti.

“Më mungon televizioni, kam një projekt dhe do rikthehem së shpejti”, është shprehur ajo. /Lajmi.net/