Fotot e zhveshura nga vaska duket se janë kthyer në një trend për personazhët e njohur së fundmi, shkruan lajmi.net.

Ana së fundmi ka publikuar disa fotografi ku shihet e shtrirë në vaskë teksa është e zhveshur totalisht.

Ajo ndau pamjet tejet sensuale nga vaska duke thënë se po kalon një fundjavë relaksuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

Ndërsa ajo pranoi shumë komente pozitive ku e komplimentonin modelen për trupin dhe format./Lajmi.net/