Ish konkurrentja ka treguar me anë të një postimi se ka bërë një tatuazh, shkruan lajmi.net.

Ajo ka shkuar te konkurrenti i  emisionit, Elvisi pasi ai ka zbuluar se është i pasionuar pas tatuazheve dhe në të njëjtën kohë punon me to.

“Selfmade 100%”, është tatuazhi që ajo ka bërë.

Ndryshe, Ana u largua nga programi pas incidentit me Arjonin, ku ky i fundit publikoi një fotografi nga shtrati bashkë me të/Lajmi.net/