Së fundmi, ka publikuar një video të re e cila shihet nga pushimet me veshje verore, shkruan lajmi.net.

Angela Martini, nën tingujt e një këngë ka bërë lëvizje provokuese derisa iu jep vëmendje linajve trupore.

Për dukjen e saj, ajo ka zgjedhur një fustan të shkurt me ngjyrë të kuqe dhe një këmishë me ngjyrë të kaltër.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini 🌛 (@angela_martini)

Bukuroshja brune, e ka kompletuar dukjen e saj me një palë take dhe makijazh.

Ndryshe, Martini është aktive me psotime të shumta në rrjete sociale derisa nuk i mungojnë edhe ato me bashkëshortin./Lajmi.net/