Sot e ëma e Arbanës feston ditëlindjen dhe moderatorja ka postuar disa foto ku e uron me fjalët më të ëmbla, shkruan lajmi.net.

Arbana e quan të ëmën me përkëdheli Tuta dhe urimin e ka shoqëruar me disa foto nga momentet e tyre së bashku.

Përndryshe Arbana është një nga moderatoret më të suksesshme shqiptare. /Lajmi.net/