Modelja e njohu shqiptare, Arbenita Ismajli, njihet si  ‘modelja e Instagramit’, shkruan lajmi.net.

Në këtë rrjet social ajo ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme në të cilat duket tejet joshëse e veshur provokuese dhe me shumë stil.

Ajo madje i rregullon fotot në detaje dhe këtë nuk e ka problem ta pranoj edhe publikisht.

Arbenita ka treguar rezultatin ‘para-pas’ të rregullimit të të fotografie dhe më pas programin që e përdor./Lajmi.net/