Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, është një nga emrat më të komentuar, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në rrjete sociale dhe ndiqet nga një numër i madh i njerëzve.

Arta publikon imazhe të ndryshme, përfshirë edhe ato nga palestra. Së fundmi ajo i ka ndarë disa imazhe ku tregon format seksi trupore.

Duke qenë tejet aktive në palestër, Arta ka arritur rezultate tejet pozitive dhe kjo vihet re edhe në fotot e fundit ku ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve./Lajmi.net/