Modelja shqiptare, Aurela Hoxha, ka realizuar një portret jo fort të zakonshëm, shkruan lajmi.net.

Për dallim prej të tjerëve ajo ka vendosur të fotografohet gjysmë e zhveshur, saktësisht me bikini të zeza të cilat e bënin të dukej akoma më seksi.

Aurela së fundmi e ka ndryshuar edhe stilin e flokëve por në imazhet që po poston shpesh, nuk është se fansave po u bien në sy flokët.

Modelja ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram dhe asnjëherë nuk po i lë të mërziten./Lajmi.net/

View this post on Instagram

polaroid day by: @endritmertiri 🤍💙

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on Jun 30, 2020 at 11:08am PDT