Ava Max po shënon suksese të jashtëzakonshme me projektet e saj edhe në arenën ndërkombëtare, dhe këngëtarja po vazhdon me ritëm të lartë publikimin e projekteve, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja para pak minutave ka publikuar një postim në Instagram ku njofton gjithë adhuruesit e muzikës së saj që të enjten publikohet kënga e re.

Ajo zbuloi edhe titullin e këtij projekti që besohet të jetë punuar edhe me videoklip, kënga mban titullin “Whos Laughing Now”. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

THURSDAY. WHOS LAUGHING NOW.

A post shared by AVA MAX (@avamax) on Jul 27, 2020 at 12:17pm PDT