Baby G ka qenë mjaft aktive gjatë ditëve të fundit në Instagram, ku ka ndarë foto dhe video nga pushimet e saj në Marok, shkruan lajmi.net.

Së fundmi reperja ka publikuar një video ku shfaqet duke vozitur në mënyrë akrobatike biçikletën, teksa nget nën ritmet e këngës ‘Yummy’ të Justin Bieber.

Përndryshe, Baby ka më shumë se një vit pa publikuar ndonjë projekt muzikor. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Change is out now @justinbieber #yummy #bieberfever

A post shared by BabyG (@babygee) on Feb 16, 2020 at 5:30am PST