Bale në stol, Reguilon starton


Futboll


Gazeta Express

18/10/2020 16:35

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Tottenham dhe West Ham United

Gareth
Bale nuk do ta nisë nga fillimi sfidën e parë pas rikthimit në Tottenham.

Ai është
në stol për ndeshjen që ekipi i Jose Mourinhos do ta zhvillojë në shtëpi kundër
West Ham United.

Derisa
ardhja tjetër nga Real Madridi, Sergio Reguilon, e nis nga minuta e parë këtë
takim, raporton Gazeta Express.

Tottenham:

West Ham United: