Barcelona planifikon edhe një shkëmbim me Juventusin


Futboll


Gazeta Express

01/08/2020 23:12

Barcelona po vazhdon të jetë në treg për
disa lojtarë këtë verë

Sipas të përditshmes katalunase Sport,
Barcelona është duke punuar edhe për një shkëmbim me Juventusin.

Në fillim të afatit kalimtar Barcelona kishte bërë
një shkëmbim në mes të mesfushorit Arthur i cili kalojë në Juventus kurse
Pjanic në Barcelonë.

Sipas medias në fjalë Barcelona dëshiron edhe
një shkëmbim të tillë, kësaj radhe në mes Ivan Rakitic dhe Rodrigo Bentacur. /GazetaExpress/