Janë
publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bayernit dhe Dortmundit

Bayern
dhe Dortmund do t’i matin forcat në “Allianz Arena” nga ora 18:30, raporton
Gazeta Express.

Thiago,
Coutinho, Perisic, Tolisso – që të gjithë janë lënë në stol.

Bayern:

Dortmund: