Bella Hadid ka ndarë me ndjekësit një imazh, ku shfaqet pothuajse lakuriq duke marrë rreze dielli, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte larguar tërësisht bikinit në pjesën e sipërme dhe po freskohej në pishinë pothuajse tërësisht nudo.

Modelja tregoi linjat trupore në këtë imazh, duke vënë në plan të parë të pasmet, teksa po shijon ende pushimet.

23 vjeçarja ndau këtë fotografi në InstaStory, duke lënë pa tekst të gjithë. Kjo foto erdhi pas fotos, ku Bella u shfaq me fustan transparent, ndërsa pjesët intime i mbuloi duke vendosur disa lule para këmbëve.

Bella Hadid ditë më parë filloi pushimet bashkë me shoqen e saj, modelen Hailey Bieber. /Lajmi.net/