Këngëtarja e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima po vjen me bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Ajo i ka njoftuar ndjekësit në Instagram se po vjen në bashkëpunim me artistin e njohur, Illeoo.

“Së shpejti me Illeo”, ka qenë përshkrimi krahas fotografisë për të cilin nuk ka dhënë detaje më të hollësishme.

Illeoo numëron një numër të madh hitesh, po ashtu Besa është e dashur për publikun dhe ka projekte muzikore shumë të pëlqyera nga ata./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Coming soon ft @illeoo_kip 🖤

A post shared by Besa (@besaofficial) on Aug 1, 2020 at 7:32am PDT