Dy artistët e njohur shqiptar, Bim Bimma dhe Buta, i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Pare” titullohet kënga e tyre më e re e përbashkët e cila është kënga e 14 e lansuar nga Bimi në kuadër të albumit të tij më të ri.

‘Beatin’ e këtij projekti e ka bërë Cla$$ic, derisa për miksimin dhe masterizimin është përkujdesur Faton Dolaku./Lajmi.net/