Këngëtari i njohur shqiptar, Blero, e ka paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Harrova” mban titullin kënga e cila do të vijë e realizuar edhe me videoklip, xhirimet e të cilit duket se tani janë drejt përfundimit.

Blero ka ndarë disa fotografi me ndjekësit në Instagram dhe ka treguar se kënga do të publikohet më 2 mars./Lajmi.net/