Rita Ora ditë më parë ka pushuar në bregdetin grek, nga i cili vend publikoi disa fotografi atraktive, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka udhëtuar për në Bodrum, ku po shoqërohet nga motra e saj, Elena dhe një mike e tyre.

Pas këtij pushimi, Rita ka dhënë se do të vazhdojë sërish me koncertet që ka planifikuar t’i mbajë.

Për ndryshe, këngëtarja gjatë kësaj periudhe ka qenë shumë aktive me koncerte në kuadër të turneut “Phoenix”. /Lajmi.net/