Ai ka qenë aktiv me postime nga atje duke treguar vendin se ku është duke qëndruar, shkruan lajmi.net.

Përmes fotografive dhe videove, Capital T ka zbuluar hapësirën se ku po i kalon pushimet duke filluar nga plazhi, ushqimi dhe hoteli.

Edhe së fundi, ka ndarë me ndjekësit  e tij një foto të cilën e ka shoqëruar me një thënie motivuese ashtu siç bën shpesh herë ai.

“Njerëzit e heshtur kanë mendjen më të lartë”, ka shkruar Kapo.

Ndryshe, këngëtari nuk e ka bërë të ditur se me kë ka shkuar në pushime./Lajmi.net/