Cardi B është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat  nuk i kursen paraqitjet provokuese, shkruan lajmi.net.

Ajo njësoj veproi edhe së fundi, duke publikuar një imazh ku shfaqet e veshur në bikini të gjelbra duke pozuar nga prapa.

Në plan të parë, reperja vuri të pasmet bombastike, ndërsa tregoi tatuazhin gjigant që ka në të pasme dhe shpinë.

Ajo po mbante një çantë në duar, ndërsa kishte mbathur një palë sandale të larta dhe dukej tejet joshëse. /Lajmi.net/