Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe dy kolegët e saj, Ledri Vula dhe Lumi B, i kanë bashkuar idetë për projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Aman” titullohet kënga e cila do të publikohet së shpejti në Youtube.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka ndarë disa sekuenca nga projekti ri, ndërsa bën të ditur se do të lansohet me 1 korrik.

Dafina duket atraktive në videon e postuar./Lajmi.net/

View this post on Instagram

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on Jun 30, 2020 at 9:54am PDT