Duke qenë e angazhuar me mbrëmje muzikore së fundmi, Dafina vazhdimisht po shfaqet me dukje të reja, shkruan lajmi.net.

Edhe me imazhin e sapo publikuar, ajo ka zgjedhur të duket elegante me një fustan me ngjyrë të zezë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arber Bytyqi (@arber_bytyqi_mua)

Artistja shqiptare, e ka kombinuar dukjen me makijazh profesional nga grimeri Arbër Bytyqi dhe flokët e rregulluara gjithashtu.

Ndryshe, Dafina Zeqiri së shpejti do e lansojë bashkëpunimin me Lyrical Son./Lajmi.net/