Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari komentohet mjaft shumë për pamjen e saj të jashtme, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku i pëlqen t’i tregojë format trupore me veshje të ndryshme provokuese.

View this post on Instagram

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on Oct 18, 2020 at 6:18am PDT

Kësaj radhe ajo solli disa pamje nga dukja e saj  më e fundit e cila u pa e veshur me një xhaketë dhe pantallona të kuq e nuk kishte se si të mungonte dekolteja e hapur për ta bërë veshjen më ‘pikante’.

Zaimina u rikthye këtë vit në skenën muzikore pas një shkëputje të gjatë duke sjellë këngën me titull “Vetes”, e cila mori komente mjaft të mira nga publiku./Lajmi.net/