Can Yaman dhe Demet Ozdemir janë dy nga emrat e njohur më së shumti nga rolet e tyre si Xhan dhe Sanem në serialin “Erkenci kus”, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Dyshja më e komentuar, së fundmi shkuan në Itali si të ftuar në programin Verissimo, një nga programet më të ndjekur.

Sipas mediave turke, aktorët janë paguar për të marrë pjesë në këtë program të prezantuar nga Silvia Toffanin.

Demet Ozdemir është paguar me 30 mijë euro ndërsa Can Yaman me 50 mijë euro./Lajmi.net/