Dhurata Dora pas suksesit të hatashëm që kishte me Soolking në këngën ‘Zemër’, këngëtarja tani është duke punuar me francezin Maitre Gims për projektin e ri, shkruan lajmi.net.

Nëse ky projekt do finalizohet atëherë padyshim do jetë një nga hitet e vitit 2020, kur dhe pritet të lansohet kënga, e cila do të titullohet ‘Te quiero’.

Lajmin e ka bërë të ditur DJ Assad i cili punon me artistin francez dhe të tjerë emra të njohur si Ozuna, J Balvin. /Lajmi.net/