Paris
Saint Germain është duke e mposhtur 0-1 skuadrën e Brest në udhëtim

Golin
e ka shënuar mesfushori në top formë, Angel Di Maria, në minutën e 39-të,
raporton Gazeta Express.

Ai shfrytëzoi shpejtësinë e tij dhe shënoi një gol të bukur parabolë.