Mike Tyson ka shokuar të gjithë me deklaratën e tij së fundmi gjatë një interviste ku tregon se sa para shpenzon gjatë muajit vetëm për marihuanë, shkruan lajmi.net.

Ish-boksieri ka thënë se “Sa konsumojmë gjatë muajit? Është afro 40 mijë dollarë” kjo deklaratë e Tyson bëri bujë në rrjete sociale.

Dimë se edhe Snoop Dog është një adhurues i madh i kësaj substance, ai në llogarinë e tij në Facebook ndau videon e boksierit dhe thotë se kjo po që është një goditje. /Lajmi.net/