Ata e bënë lidhjen zyrtare në Instagram në gusht dhe raportohet se po bashkëjetojnë, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk treguan asnjë shenjë të ngadalësimit të romancës së tyre gjatë Javës së Modës në Nju Jork, të martën.

Autorja e hitit “One Kiss”, 24 vjeç, dhe modeli, 20 vjeç, shijuan një shëtitje argëtuese rreth dyqaneve të SoHo teksa mbanin akullore në duar.

Dua nuk mund të rezistonte teksa mbante krahun tek Anwari dhe përkëdheleshin rrugëve të qytetit. /Lajmi.net/