Sulmuesi i Romës, Edin Dzekon ka rezultuar pozitiv me Covid-19 edhe në testin e tretë për Covid-19.

Me të bërë testin sot, Dzeko doli sërisht pozitiv dhe nuk do të mund t’i ndihmojë ekipit të tij për ndeshjen ndaj Parmas, shkruan IndeksOnline

Stafi mjekësor ka treguar që në testimin e tretë ai ka rezultuar përsëri pozitiv për COVID-19 dhe Dzeko nuk do të jetë për ndeshjen e ardhshme në Seria A.