Dje për përvjetorin e lindjes më të dashurit e Marina Vjollcës u kujdesën që t’ia bëjnë moderatores një ditëlindje të paharrueshme, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ajo ndau një fotografi në profilin e saj në Instagram ku shihet e rrethuar me buqeta të shumta me lule të cilat i pranoi me rastin e ditëlindjes.

Ajo ndihet shumë e lumtur dhe e bekuar me njerëzit që e rrethojnë.

“E bekuar nga Zoti per njerezit qe rrethohem. Mirenjohese pafund per cdo urim qe me keni bere! Ju Dua”, shkruan Marina pranë fotos së publikuar. /Lajmi.net/