Derisa po i shijojnë pushimet së bashku me prindërit e Gjikos, ai dhe Elita me ndjekësit po ndajnë imazhe të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Në një video të fundit reperi po e ngacmonte Elitën para prindërve derisa ajo dukej se është turpëruar.

Në një moment na bëri të dyshojmë në mos Zërit po i bëhet edhe një motër apo vëlla. Elita duket më e shëndoshë se zakonisht.

Imazhi që ua sjellim në vazhdim lë të kuptohet se ajo mund të jetë shtatzënë për herë të dytë./Lajmi.net/