Emina Çunmulaj kohë pas kohe ndan me ndjekësit fotografi nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net.

Modelja, përmes imazhit të fundit të realizuar në Ulqin, uroi Malin e Zi me rastin e ditës së pavarësisë.

“Urime Pavarësinë Mali i Zi. Mezi pres derisa të takohemi sërish”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos, ku shfaqet  e veshur me bikini të zeza.

Për ndryshe, Emina Çunmulaj është e martuar me Sam Nazarian dhe bashkë kanë dy vajza.  /Lajmi.net/