Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, nesër feston ditëlindjen dhe mbush 25 vite jetë, shkruan lajmi.net.

E këngëtarja ka filluar të ketë emocione që nga sot.

“Pse kam gjithmonë emocione një ditë para ditëlindjes?”, ka shkruar ajo pranë postimit në llogarinë e saj në Instagram.

Enca nesër feston ditëlindjen dhe sigurisht se me këtë rast do të ketë ndonjë imazh ku shfaqet provokeuse./Lajmi.net/