Përmes një fotografie në profilin e tij zyrtar në Instagram ai i ka shprehur dashurinë, shkruan lajmi.net.

“Unë dhe dashuria ime”, ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë Ermal Fejzullahu.

Çifti siç shihet në postim kanë shijuar kafen e mëngjesit dhe kanë shkrepur edhe një imazh.

Theksojmë se, mbishkrimit të fotos këngëtari ka shtuar edhe fjalinë: “Familja mbi të gjitha” të cilën e ka paraqitur në hashtag.

Ndryshe, çifti Ermal dhe Ariana janë një nga çiftet e estradës të cilët nuk njihen për skandale në jetën e tyre bashkëshortore, ata kanë një jetë të lumtur familjare bashkë me fëmijët./Lajmi.net/