Gashi në fillim të këtij viti kishte publikuar këngën ‘My Year’ në bashkëpunim me Geazy dhe është duke i përmbushur çdo rresht të këngës, shkruan lajmi.net.

Pasi këngët e tij po bëhen hit thuajse në tërë botën reperi ka impresionuar njërën nga revistat prestigjioze me sukseset e tij, ‘GQ’ ka publikuar fotografinë e Gashit në kopertinën e tyre.

Revista e bazuar në New York ka zgjedhur kosovarin e suksesshëm të mbuloj ballinën e tyre për këtë sezon. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

GQ 2019 digital cover

A post shared by GASHi (@gashi) on Aug 19, 2019 at 11:13am PDT