Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i ri, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, përmes këtij seti fotografik erdhi krejtësisht ndryshe, madje fansat mezi e njohën nga ndryshimi drastik.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një palë pantallona të zi e këmishë të bardhë dhe dukej shumë elegante.

Për ndryshe, Genta ka paralajmëruar rikthimin me një projekt të ri muzikor, në bashkëpunim me një artist të njohur turk. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Me.

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on Nov 8, 2019 at 7:53am PST

View this post on Instagram

Like XO.

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on Nov 8, 2019 at 7:54am PST