Cristiano Ronaldo, së bashku me familjen e tij, po argëtohen në det, shkruan lajmi.net.

Pavarësisht ndryshimit të motit ata po e shijojnë detin e së fundmi ani pse binte shi ata janë parë duke e shijuar pamjen në jahtin luksoz.

Tani që moti është i nxehtë ai dhe Gerogina janë parë duke u rekalsuar pranë njëri-tjetrit.

Ishte zeshkania seksi ajo e cila me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një imazh ku shihet e lumtur krah partnerit.

“CG”, ka shkruar ajo pranë postimit në Instagram./Lajmi.net/

View this post on Instagram

C❤G

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Aug 9, 2020 at 2:23am PDT