Reperi Getinjo ka zgjedhur që ta paralajmëroj këngën e re nëpërmjet një postimi në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ai madje ka ndarë pak nga ky projekt dhe ka treguar se do të jetë pjesë e albumit dhe sipas tij është një prej projekteve më të mira që i ka shkruar tekstin.

“Kjo ka me kon konga ma e mire me shkrim nga un 👌🏻 “Zot” #2019#Album“, ka shkruar Getinjo pranë postimit.

Ai ndër të tjera po shijon suksesin e këngëve paraprake./Lajmi.net/