Këngëtari i hitit “I Don’t Wanna Live Forever” mbushi 28 vjet e dashura e tij Gigi Hadid, e uroi me një postim të ëmbël në Instagram, transmeton lajmi.net.

Modelja 25-vjeçare ndau një foto të saj dhe Zayn me një paralajmërim të një libri të personalizuar për fëmijë që e tregon Zayn si një baba.

Ajo gjithashtu referoi jetën e tyre të re si prindër në mbishkrimin e saj. “Skuadra pa gjumë! Ditëlindja më e lumtur për babanë tonë Zaddy. Kaq e veçantë. Të dua faleminderit që më bëre një nënë për vajzën më të mirë ndonjëherë … Të uroj më të mirën çdo ditë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Kjo javë ishte festive për Gigi dhe familjen e saj, pasi ata festuan edhe ditëlindjen e Yolanda të hënën.

“Kremtohet dita e mamasë sonte @ yolanda.hadid.Çdo vit, unë mendoj se nuk mund ta dua, të shikoja ose të mësoja prej saj më shumë – dhe pastaj po e bëj. Ajo është nëna më e mirë që mund të kërkonim ndonjëherë. Pra, e bekuar. Të DUA, FALEMINDERIT PER TE GJITHA”, shkroi Gigi në Instagram.

Sipas një burimi për ET, çifti Zayn dhe Gigi pas lindjes së vajzës ishin të papërgatitur për kujdesin ndaj fëmijës së tyre dhe nëna e Gigi, Yolanda ishte ajo e cila i ndihmonte vazhdimisht duke qëndruar pranë tyre./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)