Reperi Gjiko dhe bashkëshortja e tij Elita Rudi janë ndër çiftet e estradës shumë të dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Në momentin kur lidhja e tyre u bë publike dhe dolën hapur dyshja nuk u ndalën asnjëherë së shprehuri dashurinë njëri tjetrit.

Tash që janë të martuar vazhdojnë njësoj. Ata po i kalojnë pushimet së bashku me prindërit e Gjikos dhe ky i fundit e ka ngacmuar Elitën para tyre.

Moderatorja shqiptare shihet se ndihet e turpëruar. Në vazhdim ua sjellim videon./Lajmi.net/