Hekuran Krasniqi ishte i ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari foli rreth projekteve të reja, si dhe rreth muzikës në këtë periudhë, duke treguar se çfarë e mban një artist gjatë në një skenë.

Këngëtari ka folur edhe rreth bashkëpunimit me Fisnikët, duke treguar se si erdhi deri tek ky duet.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Hekuranit dhe mësoni se çfarë tha ai. /Lajmi.net/