Ish-banorja e BB, Armela, po i shijon ditët e nxehta të verës në bregdetin shqiptar, saktësisht Dhërmi, shkruan lajmi.net.

Nga atje ka zgjedhur që me ndjekësit në Instagram ta ndajë një foto ku tregon format trupore e tatuazhet që ka në trup.

Duke qenë se është mike e Gerta Shinos, duket se atje ndodhet me të dhe të dashurin e saj Florentin./Lajmi.net/