Edhe pse Jennifer Lopez është ende duke u përgatitur për t’u martuar me Alex Rodriguez, ajo tashmë po mendon për atë që vjen më pas, shkruan Popsugar, transmeton lajmi.net.

Në një intervistë Hoda Kotb i zbuloi bejsbollistit se e fejuara e tij 50 vjeçarja J.Lo dëshiron të ketë një fëmijë me të.

“Unë bëra një pyetje nusen tënde dje nëse ajo donte më shumë fëmijë me ju, dhe ajo tha:” Po! “”.

Reagimi i tij ishte shokues, me një shikim nervoz ai tha thjesht “Interesante”.