Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, ka ndarë së fundmi disa video “Tik Tok-u”, ku në sfond dëgjohet kënga e saj “Amelia”, shkruan lajmi.net.

Kjo këngë duket se është kthyer në hitin e “Tik Tok-ut”, pasi njerëz nga e gjithë bota po e dëgjojnë dhe po kërcejnë me ritmet e saj.

Sigurisht se ky fakt e ka gëzuar këngëtaren shqiptare dhe më pas i ka bërë disa postime në llogarinë e saj në Instagram./Lajmi.net/