Mozzik javën që lam pas publikoi këngën e tij ‘Auf Wiedersehene para për të në gjuhën gjermane, shkruan lajmi.net.

Si edhe dy këngët paraprake edhe kjo arriti të grumbulloj miliona klikime për vetëm disa orë.

Dhe tani reperi ka ndarë disa statistika të këngës, ‘Auf Wiedersehen’ është kënga më e dëgjuar në Zvicër, Austri dhe Gjermani. /Lajmi.net/