Khloe Kardashian si gjithë motrat e tjera Kardashain-Jenner gëzon vëmendje të madhe mediatike, për shkak të veprimtarisë së saj, shkruan lajmi.net.

Ylli televiziv ka ndarë me fansat e saj në Instagram disa foto ku prezanton pamjen e saj të re, por fansat e akuzojnë për fotoshop.

Bukuroshja e cila i ka dhënë fund lidhjes mes Tristan Thompson, shihet me një korse të bardhë dhe duket shumë atraktive me flokët e valëzuara. /Lajmi.net/